کسب و کار

کسب درآمد و ایجاد شغل دوم با معرفی سامانه هفتاد سی ۷۰۳۰

کسب درآمد و ایجاد شغل دوم با معرفی سامانه هفتاد سی ۷۰۳۰ ، ۷۰۳۰ به دوستان خود.

سامانه ۷۰۳۰ هفتاد سی چیست و چگونه با آن شغل دوم ایجاد کرده و کسب درامد کنیم ؟

هفتاد سی ۷۰۳۰ یک سامانه اینترنتی بر پایه وبسایت و اپلیکیشن پرداخت و خرید محصولات اعتباری از جمله خدمات اپراتورها (خرید شارژ ، خرید بسته های اینترنتی ، پرداخت قبوض و …) ، بلیط های فرهنگی ( سینما ، تئاتر ، کنسرت) ، بلیط مسافرتی ، انواع بیمه و سایر محصولات اعتباری که توسط شرکت «نوین درگاه شریف» طراحی، تولید و راه اندازی شده است.

شغل دوم موبایل

خدمات خود را در قالب وب سایت و اپلیکیشن ارائه می دهد و شیوه ی تبلیغات و بازاریابی ۷۰۳۰ بر پایه ی شبکه های اجتماعی ،طرز کارهای طبیعی بازار و به صورت چهره به چهره که از تاثیر گذارترین مدل بازاریابی است، به این ترتیب که هزینه تبلیغات به جای استفاده در روش های رایج و سنتی مانند بیلبورد ، تلویزیون ، بنر و … از روش دعوت مشتریان جدید بواسطه مشتریان فعلی و اختصاص دادن سود به معرفان و تبلیغ کنندگان صورت میگیرد. هفتاد سی، ۷۰% از سود خود را به کاربران، فعالان و معرفان اختصاص می دهد.


از طریق همین لینک در هفتاد سی ۷۰۳۰ ثبت نام و شروع به درآمدزائی کنید.

میزان درامد از هفتاد سی چه قدر است ؟
در بازار فعلی، فروش شارژ سیمکارتهای اعتباری سودی حدوداً معادل ۶۰ میلیارد تومان در ماه و در سال حدود ۷۲۰ میلیارد تومان می باشد. در صورتی که ما بتوانیم حتی یک درصد از بازار شارژ را پوشش دهیم، در سال مبلغ ۷.۲ میلیارد تومان سود داشته که ۷۰% از این مبلغ یعنی، ۵ میلیارد تومان به کاربران تعلق می گیرد. ضمن اینکه پرداخت های قبض و بسته های اینترنتی نیز هر کدام تقریبا همین مقدار سود دارد.

چگونگی استفاده از ۷۰۳۰ ، کسب درامد و ایجاد شغل دوم از آن :
با وارد کردن شماره تلفن همراه و تعیین یک رمز عبور برای خودتان در سامانه ۷۰۳۰ ، در مدت چند ثانیه می توانید عضو شوید. کادر سومی که در صفحه ی ثبت نام باید پر شود کادر کد معرف میباشد که باید کد معرف شخصی که شمارو به هفتاد سی معرفی کرده ثبت کنید ! به طور مثال کد معرف ما zamanik است. تا ثبت نام شما تکمیل گردد و در ادامه ضمن اینکه قادر خواهید بود خرید های خود را انجام دهید میتوانید دوستان خود را به سیستم دعوت کرده و کسب درامد کنید.
شما ضمن اینکه خریدهای خود را از طریق سیستم بهینه ی ۷۰۳۰ انجام می دهید، با ارسال لینک دعوت خود (که حاوی کد معرف شماست) به دوستانتان از طرق مختلف، و ثبت نام آنها در سامانه، به شبکه مخاطبین ۷۰۳۰ می پیوندند و نیز از این موضوع مطلع خواهید شد. داشتن مدعو بیشتر به معنای کسب درآمد بیشتر است.
با ارسال لینک دعوت خود به دوستانتان که حاوی کد معرف شماست میتوانید با ثبت نام آنها در سامانه هفتادسی شغل دوم برای خود ایفا کنید و از ثبت نام و تعداد کسانی که از طریق شما دعوت شده اند مطلع خواهید شد .

آیا هفتاد سی قانونی است ؟
سایت ۷۰۳۰ مجوزهای نظارت بر کسب و کارهای دیجیتال وزارت صنعت، معدن و تجارت (Enamad)، مجوز مرکز ساماندهی زسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و مجوز انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی را دریافت کرده است.

از طریق همین لینک در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

دانلود برنامه هفتاد سی ۷۰۳۰ برای موبایل از :

دانلود 7030 از گوگل
دانلود 7030 از بازار
دانلود 7030 از سیب اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا