اخبار اجتماعی

قاپیدن گوشی تلفن دختر تهرانی که داخل تاکسی بود

خبر : قاپیدن گوشی تلفن دختر تهرانی که داخل تاکسی بود

پسرجوان مبنی بر شکایت یک دختر گوشی تلفن همراهش در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شده مدعی است که بی‌گناه است و دوستش سرقت را مرتکب شده است.

قاپیدن گوشی تلفن
قاپیدن گوشی تلفن

شکایت یک دختر در مورد سرقت گوشی اش با اختلاف دو دوست در دادگاه ادامه یافت. سرقت گوشی دختر دو مظنون دارد. پسر جوان که در دادگاه کیفری تهران محاکمه شده است می گوید که دوستش مرتکب سرقت شده است. رد اتهام سرقت توسط پسر جوان در دادگاه مطرح شد و برگ جدیدی به پرونده سرقت افزود.

سرقت موبایل در تهران

به گزارش زمانیک، حدود یک سال قبل دختری با مراجعه به پلیس شکایت کرد و در توضیح ماجرا به مأموران گفت: در داخل تاکسی نشسته بودم که ۲ نفر موتورسوار تلفن همراهم را سرقت کردند. بلافاصله  داد و فریاد کردم و مأموران پلیس که در نزدیکی ما بودند یکی از آنها را دستگیر کردند اما دیگری متواری شد.

ناصر که به اتهام سرقت بازداشت شده بود به مأموران گفت: در یک فروشگاه لوازم آشپزخانه در مولوی کار می‌کنم. آن روز دوستم مسعود با موتورش به دنبالم آمد تا مرا به خانه برساند. در میانه راه مسعود به یکباره تلفن همراه شاکی را قاپید و اقدام به فرار کرد و در همین حین مأمورانی که در نزدیکی ما بودند، من را گرفتند و مسعود فرار کرد. در حالی که پلیس ردی از مسعود به دست نیاورده بود برای ناصر کیفرخواست صادر و وی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

در جلسه دادگاه متهم با رد اتهام سرقت گفت: من از ماجرای سرقت اطلاعی نداشتم. دوستم گوشی دختر جوان را قاپید و من گرفتار شدم. من زندگی شرافتمندانه‌ای دارم و به تازگی نامزد کرده‌ام. من هیچ سابقه کیفری ندارم. دو سال قبل در باشگاه بدنسازی با مسعود آشنا شده بودم و شناخت کاملی هم از او نداشتم. حالا هم نمی‌دانم کجاست و از قضات درخواست دارم مرا تبرئه کنند. با پایان دفاعیات متهم، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا